OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 1. 9 maja obchodzimy 6 Niedzielę Wielkanocną. Kolekta jest przeznaczona na nasz kościół parafialny. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
 2. Dziś Pierwsza Komunia św. dzieci klas III. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 i 12.30 wewnątrz kościoła mogą być obecne wyłącznie dzieci komunijne oraz ich rodzice. Pozostali goście i uczestnicy liturgii mogą uczestniczyć na zewnątrz kościoła.
 3. Odwiedziny chorych: w poniedziałek w Jejkowicach, we wtorek w Zebrzydowicach. Chętnych prosimy zgłosić w zakrystii.
 4. W tym tygodniu obchodzimy Dni Krzyżowe - dni modlitw o urodzaje. Nasze prośby będziemy zanosić do Boga podczas nabożeństw majowych w kościele.
 5. Dzień fatimski przypada w czwartek - 104. rocznica pierwszego objawienia. Nabożeństwo, różaniec fatimski i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem każdego z osobna - o godz. 11.00. Potem Msza św.
 6. Pierwsza grupa młodzieży klas VIII przystąpi do sakramentu bierzmowania w czwartek, podczas Mszy św. o godz. 19.00. Młodych polecamy modlitwie.
 7. Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa świętujemy w przyszłą niedzielę. Kolekta tego dnia - specjalna - będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.
 8. Nabożeństwa majowe odprawiamy: w niedziele o godz. 16.30, w tygodniu o godz. 17.30.
 9. Zapraszamy chłopców po Wczesnej i Pierwszej Komunii św. oraz chętnych starszych do grupy ministrantów. Zbiórka w sobotę o godz. 9.00 w salce.
 10. Prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, w nim m.in. dodatek - Litania Loretańska z nowymi wezwaniami, jak ważni dla wspólnoty Kościoła są seniorzy i inne.
 11. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli, dobrego zdrowia i błogosławionego tygodnia.

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!