OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 19 stycznia obchodzimy 2 Niedzielę zwykłą. Kolekta dnia jest przeznaczona na nasze - parafialne inwestycje. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na ten cel.
  2. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego - dziś o godz. 15.00.
  3. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Życzliwymi bądźmy”.
  4. Msza św. szkolna - w środę o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i rodziców.
  5. Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci i młodzieży uzdolnionych muzycznie - w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania małemu Jezusowi. Można jeszcze zapisać dziecko chętne do występu.
  6. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie nas podczas odwiedzin kolędowych. Za dobre rozmowy, propozycje, złożone ofiary. Bóg zapłać!
  7. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”.
  8. Wszystkim życzymy radosnego przeżycia niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.