OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 19 września świętujemy 25 Niedzielę zwykłą. Jest to zarazem Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
  2. Kolekta niedzieli - specjalna - jest przeznaczona na nasze parafialne inwestycje. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  3. W poniedziałek wieczorem kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. Wtorkowa Grupa Modlitewna gromadzi się w kościele we wtorek o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
  5. Msza św. szkolna dla dzieci, młodzieży - w środę o godz. 17.00. Po niej spotkanie rodziców dzieci, które mają przystąpić do Pierwszej Komunii św.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Ks. Alojzego Malcherczyka, sercanina - budowniczego kościoła na Ukrainie. Po Mszach św., przed kościołem, będzie można złożyć ofiarę na budowę nowej świątyni.
  7. Również w przyszłą niedzielę odbędzie się ogólnopolskie liczenie udziału wiernych w Eucharystii i Komunii św. Jest to zarazem Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  8. Za tydzień, w niedzielę, imieniny obchodzi Ks. Abp Senior Damian Zimoń. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  9. Parafialna pielgrzymka autokarowa odbędzie się w dniach 16-20 października. Plan - w gablotce i na stronie internetowej naszej Parafii. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii.
  10. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”, w nim m.in.: o aktualnych także dziś objawieniach MB w La Salette i bardzo mocne świadectwo więzionego wiele lat przez komunistów kard. Van Thuana.
  11. Wszystkim życzymy radosnego świętowania niedzieli i błogosławionego tygodnia.