Start Informacje ŚDM

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj187
mod_vvisit_counterWczoraj350
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2029
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu2992
mod_vvisit_counterW tym miesiącu12029
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu11630
mod_vvisit_counterWszyscy555626

Obecnie na stronie: 2
29.Lipiec.2016

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Drukuj

Informacje dla pielgrzymów ŚDM

.

Drodzy Pielgrzymi przekazuję najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu na ŚDM do Krakowa 2016 z Rejonu Rybnik Pakiet C1. Oto one:

  1. Zapisanych i zarejestrowanych w systemie rejestracji elektronicznej ŚDM w opcji dwudniowej 30-31.07.2016 z Rejonu Rybnik (Jejkowice 24, Knurów 24, Golejów 13, Bełk 7, Szczejkowice 7, rejon 66) jest 141 pielgrzymów, w tym dwóch kapłanów.
  2. Wszyscy jedziemy jedną grupą pociągiem z Rybnika do Krakowa Płaszowa i z powrotem. Godziny odjazdu pociągu to: Rybnik 30.07. br. godzina 9:00 (11:56 Kraków Płaszów). Zbiórka na Dworcu PKP w Rybniku (Dworzec PKP - Rybnik Główny ul. Dworcowa 1, 44-200 Rybnik(32) 422-30-09). Kraków-Płaszów 31.07. br. godzina 23:33 (02:21 Rybnik Główny). PROSZĘ O PUNKTUALNOŚĆ.
  3. Cena za bilet kolejowy w jedną stronę 12 zł. Proszę zabrać dokument tożsamości. Dodatkowych opłat nie przewidujemy.
  4. Proszę o szczególną ostrożność w Krakowie (orientacja, roztropność, chodzimy w małych grupach, uważamy na złodziei, nie zabieramy zbyt dużo pieniędzy). W Rybniku przegrupujemy się na mniejsze grupy. W Krakowie Płaszowie na dworcu kolejowym odbierzemy plecaki pielgrzyma i pójdziemy pieszo ze stacji na miejsce czuwania - Brzegi (z moich obliczeń wynika, że jest to ok. 5 km). Po Mszy świętej każda grupa wraca docelowo na stacje kolejową Kraków Płaszów lub podamy inny punkt orientacyjny.
  5. Na pielgrzymkę zabieramy telefon komórkowy, odpowiedni strój (deszcz, słońce), wygodne buty, śpiwór, ewentualnie karimatę lub mały namiot, radio, prowiant, lekarstwa własne.
  6. Niepełnoletni posiadają zgodę rodziców lub prawnych opiekunów (wzór do pobrania na stronie ŚDM w PDF www.krakow2016.com). Dzieci jadą pod opieką osoby dorosłej lub opiekuna (zgoda rodziców/opiekunów na piśmie). Wszystkie dokumenty proszę przekazać mnie osobiście lub opiekunom w dniu wyjazdu 30.07. br. na dworcu kolejowym w Rybniku przed wyjazdem pociągu (ks. Mirosław Banaś, Zbigniew Złotek, Magdalena Kaca).
  7. Pielgrzymka rozpoczyna się 30.07.2016 wspólnym wyjazdem pociągiem z Rybnika (stacja główna), a kończy także wspólnym powrotem 31.07.2016 z Krakowa Płaszowa do Rybnika (stacja główna). Kapłanem odpowiedzialnym za grupę z Rejonu Rybnik C1 jest ks. Mirosław Banaś, opiekunami są Zbigniew Złotek oraz Magdalena Kaca.
  8. W razie rezygnacji z pielgrzymki prosimy o kontakt z ks. prob. Markiem Bernackim (ul. Pilarczyka 5, 44-210 Rybnik tel. 32 440-24-02 lub ks. Marek 607-162-073 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).
  9. W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt ze mną TYLKO PRZEZ E-MAIL: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Wykonanie: WGF-SERWIS.