OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA ZWYKŁA

22.01.2017 R.

 

1. 22 stycznia obchodzimy III Niedzielę zwykłą. Kolekta dnia jest przeznaczona na nasz kościół parafialny. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 16.30.

3. W środę - Święto Nawrócenia Św. Pawła - kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. Msza św. szkolna - w środę o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i rodziców.

5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Ks. Tadeusza Legowicza posługującego na co dzień we Lwowie. Wygłosi homilie, a po Mszach św., przed kościołem, będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na budowę nowego kościoła w jego parafii.

6. Koncert kolędowy trzech chórów, w tym naszego chóru „Harmonia” - w przyszłą niedzielę o godz. 15.30.

7. W dzisiejszą niedzielę - doroczna adoracja Apostolstwa Chorych przy żłóbku w Panewnikach o godz. 14.00.

8. W ostatnią sobotę stycznia odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Niesłyszących do Panewnik; początek w tamtejszej bazylice o godz. 12.00.

9. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”; w nim m.in.: dołączona płyta CD z arcydziełami muzyki w wykonaniu Andrei Bocellego. Nowe numery innych czasopism: „Różaniec”, „Nasza Arka”, „Cuda i łaski Boże”, „Któż jak Bóg”, „Głos Ojca Pio”, „Promyczek dobra”, „Anioł Stróż”. Jest również nowy - jubileuszowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”, w nim: balon, na którym można zapisać hasło reklamowe, plakat z Kamilem Stochem i inne. Zachęcamy do lektury.

10. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli.