III NIEDZIELA ZWYKŁA

22.01.2017 R.

1. 22 stycznia obchodzimy III Niedzielę zwykłą. Kolekta dnia jest przeznaczona na nasz kościół parafialny. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 16.30.

3. W środę - Święto Nawrócenia Św. Pawła - kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. Msza św. szkolna - w środę o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i rodziców.

5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Ks. Tadeusza Legowicza posługującego na co dzień we Lwowie. Wygłosi homilie, a po Mszach św., przed kościołem, będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na budowę nowego kościoła w jego parafii.

6. Koncert kolędowy trzech chórów, w tym naszego chóru „Harmonia” - w przyszłą niedzielę o godz. 15.30.

7. W dzisiejszą niedzielę - doroczna adoracja Apostolstwa Chorych przy żłóbku w Panewnikach o godz. 14.00.

8. W ostatnią sobotę stycznia odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Niesłyszących do Panewnik; początek w tamtejszej bazylice o godz. 12.00.

9. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”; w nim m.in.: dołączona płyta CD z arcydziełami muzyki w wykonaniu Andrei Bocellego. Nowe numery innych czasopism: „Różaniec”, „Nasza Arka”, „Cuda i łaski Boże”, „Któż jak Bóg”, „Głos Ojca Pio”, „Promyczek dobra”, „Anioł Stróż”. Jest również nowy - jubileuszowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”, w nim: balon, na którym można zapisać hasło reklamowe, plakat z Kamilem Stochem i inne. Zachęcamy do lektury.

10. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli.