Start Ogłoszenia duszpasterskie

SiteGround web hosting Joomla Templates

.

.

1. 24 lipca obchodzimy 17 Niedzielę zwykłą. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 16.30. Kolekta jest przeznaczona na nasz kościół parafialny. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

2. Dziś poświęcimy pojazdy z okazji wspomnienia Św. Krzysztofa, patrona kierowców. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00. Po niej na placu za probostwem nastąpi poświęcenie pojazdów.

3.Msza św. wakacyjna dla dzieci - w środę o godz. 17.00. Zapraszamy.

4. Msza św. do BO przez wstawiennictwo Św. Anny w int. wdów - w przyszłą niedzielę 31 lipca - o godz. 7.00.

5. Informacje dla pieszych pielgrzymów na Jasną Górę: zbiórka bagaży - niedziela 31.07. - po Mszy św. wieczornej (w godz. 18.00 - 19.00) na parkingu przy salkach; wyjazd autokarami - poniedziałek 01.08. po Mszy św. porannej sprzed kościoła.

6. Nocne czuwanie naszej Parafii na Jasnej Górze - z 5 na 6 sierpnia. Wyjazd autokarami w piątek 5 sierpnia o godz. 17.00 sprzed kościoła.

7. Kobiety i dziewczęta zachęcamy do pielgrzymowania do Matki Boskiej Piekarskiej w niedzielę 21 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę autokarową - w zakrystii. Koszt - 20 zł, wyjazd sprzed kościoła o godz. 6.30.

8. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do godnego, uroczystego przeżycia naszego Odpustu.

9. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzinom, które przyjęły do swoich domów pielgrzymów przybywających na ŚDM - za serdeczność, gościnność, wszelką pomoc okazaną młodzieży. Równie serdeczne dzięki tym, którzy przygotowali potrawy na poczęstunek dla pielgrzymów. Dziękujemy też Ks. wikaremu oraz młodzieży z Parafialnego Centrum ŚDM za ogrom prac związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem tych szczególnych dni. Bóg zapłać.

10. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”; w nim m.in.: o Światowych Dniach Młodzieży, zaproszenie papieża Franciszka.

11. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i dobrego tygodnia.

Wykonanie: WGF-SERWIS.