Start Ogłoszenia duszpasterskie

SiteGround web hosting Joomla Templates

.

.

1. 29 maja przeżywamy 9 Niedzielę zwykłą.Kolekta jest przeznaczona na naszą Parafię. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

2.Nabożeństwo majowe z procesją teoforyczną wokół kościoła - o godz. 16.30.

3. Dziś przypada pielgrzymka mężów i młodzieńców do Piekar Śląskich. Z naszej Parafii wyrusza pielgrzymka autokarowa. Pielgrzymów polecamy Waszej modlitwie.

4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe z procesją: w tygodniu, codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza dzieci po Wczesnej i Pierwszej Komunii św.

5. Odwiedziny chorych: w poniedziałek w Jejkowicach, we wtorek w Zebrzydowicach. Chętnych prosimy zgłosić w zakrystii.

6. Zapraszamy na Mszę św. szkolną - w środę o godz. 17.00. Specjalny udział w tej Mszy św. - klasa 5A z Jejkowic.

7. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa tych dni - po rannych Mszach św. Dzieci i młodzież będą miały spowiedź przed wakacjami pod koniec czerwca. Msza św. młodzieżowa - w piątek o godz. 19.00. Przedtem okazja do spowiedzi.

8. Uroczystość NSPJ przypada w piątek. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

9. Próba liturgiczna kandydatów do bierzmowania - w sobotę 4 czerwca. O godz. 9.45 spowiedź św., a po niej próba. Druga próba - w niedzielę  po wieczornej Mszy św. Obecność obowiązkowa.

10. Festyn promujący ŚDM - dziś na Placu JP II przed bazyliką św. Antoniego w Rybniku. Początek o godz. 15.00, modlitwa uwielbienia w bazylice o godz. 20.00.

11. Zdjęcia z pielgrzymki do Dębowca są do odebrania w zakrystii; prosimy tych, którzy je zabiorą o przekazywanie płytki ze zdjęciami kolejnym osobom - uczestnikom pielgrzymki.

12. Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Jejkowicach z Radą Rodziców zapraszają rodziców wraz z dziećmi na „Sportowy Dzień Dziecka” - 1 czerwca o godz. 16.00. W tym dniu będzie można również oddać krew w Krwiobusie, który będzie stał w centrum Jejkowic od godz. 13.00 do 15.30, a następnie od 16.00 do 17.00 na parkingu przy Szkole Podstawowej. Zapraszamy wszystkich chętnych do oddania krwi.

13. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”, w nim m.in.: o święcie Bożego Ciała, dlaczego kard. Wyszyński powinien być beatyfikowany… Nowe numery gazet: „Nasza arka” i „Promyczek dobra”.

14. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i dobrego tygodnia.

Wykonanie: WGF-SERWIS.