Start Ogłoszenia duszpasterskie

SiteGround web hosting Joomla Templates

III NIEDZIELA ZWYKŁA

25.01.2015

1. 25 stycznia obchodzimy III Niedzielę zwykłą. Kolekta dnia jest przeznaczona na nasz kościół parafialny. Zapraszamy na koncert kolędowy zaproszonych chórów o godz. 15.30.

2. Poradnia życia rodzinnego będzie czynna w poniedziałek od godz. 19.15 do 20.45.

3. Zapraszamy na modlitwę w int. naszej Parafii - we wtorek o godz. 19.00 do kościoła.

4. Msza św. szkolna - w środę o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i rodziców. Liturgię przygotowuje klasa 4B z Jejkowic.

5. Spowiedź dzieci SP i młodzieży Gimnazjum przed feriami - w piątek od godz. 16.00.

6. W piątek od godz. 17.30 zapraszamy do udziału w adoracji Najświętszego Sakramentu. Jezus wciąż czeka na każdego z nas.

7. KSM zaprasza na Apel Jasnogórski - w piątek o godz. 20.30 do kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej i Dwóch Papieży.

8. Wkrótce swoje urodziny będzie obchodził nasz Ks. wikary Bartłomiej Cieślak. Msza św. w jego intencji - w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

9. W związku z Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie prosimy tych, którzy zabrali deklaracje dotyczące przyjęcia gości na noclegi o oddanie wypisanych formularzy w zakrystii.

10. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”, w nim. m.in.: czym jest i jak działa tzw. pigułka „dzień po”, o wizycie papieża na Filipinach i inne. Dla dzieci jest nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego” z nową płytą Arki Noego pt. „Petarda”.

11. Wszystkim życzymy radosnego świętowania niedzieli i dobrego tygodnia.

Wykonanie: WGF-SERWIS.