Start Ogłoszenia duszpasterskie

SiteGround web hosting Joomla Templates

.

.

1. 26 czerwca przeżywamy 13 Niedzielę zwykłą.Kolekta niedzieli jest przeznaczona na budowę kościoła Matki Bożej Częstochowskiej na Nowinach. Witamy wśród nas Ks. prob. Marka Bernackiego budowniczego nowej świątyni.

2. Na uroczyste nieszpory odpustowe zapraszamy dziś do Pszowa o godz. 15.15. U nas nieszporów nie będzie.

3. Dziś odbywa się nasza parafialna, ślubowana pielgrzymka do Matki Boskiej Uśmiechniętej w Pszowie. Pieszych pielgrzymów polecamy modlitwie wiernych.

4. Odwiedziny chorych: w poniedziałek w Jejkowicach, we wtorek w Zebrzydowicach. Chętnych prosimy zgłosić w zakrystii.

5. Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła przypada w środę. Msze św. o godz. 6.30 i 17.00. Kolekta tego dnia to tzw. świętopietrze - przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

6. Msza św. wakacyjna dla dzieci - w środę o godz. 17.00.

7. W tym tygodniu przypadają: czwartek przed I piątkiem, I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa tych dni - po rannej Mszy św.

8. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie czy obozy, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.

9. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”; tym razem do tygodnika dołączono film pt. „Ufam Tobie”, nakręcony specjalnie na Światowe Dni Młodzieży - opowieść o iskrze miłosierdzia, która zapala ogień na świecie.

10. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i dobrego tygodnia; wyjeżdzającym na wakacje - udanego wypoczynku i bezpiecznego powrotu do domu.

Wykonanie: WGF-SERWIS.