III NIEDZIELA WIELKANOCNA

30.04.2017 R.

1. 30 kwietnia obchodzimy 3 Niedzielę Wielkanocną. Kolekta jest przeznaczona na nasz kościół parafialny. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Obchodzimy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

3. Zapraszamy na Koncert pieśni sakralno - eucharystycznej im. Ks. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego w wykonaniu 4 chórów, w tym naszego chóru „Harmonia” - dziś o godz. 15.30. Nieszporów nie będzie.

4. Od poniedziałku zapraszamy na nabożeństwa majowe: codziennie o godz. 17.30, w niedziele i uroczystości o godz. 16.30.

5. Uroczystość NMP Królowej Polski przypada w środę. Msze św. w układzie niedzielnym, o godz.: 7.00, 9.00, 11.00, 14.00 i 17.00.

6. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa tych dni - po rannych Mszach św.

7. Spowiedź dzieci SP i młodzieży Gimnazjum przed I piątkiem - w czwartek o godz. 16.30.

8. Msza św. młodzieżowa - w piątek o godz. 19.00; przedtem okazja do spowiedzi.

9. Za tydzień - Niedziela Dobrego Pasterza - Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Kolekta tego dnia zostanie przeznaczona na naszą archidiecezję.

10. Ks. wikary Mirosław Banaś obchodzi 10. rocznicę przyjęcia święceń prezbiteratu. Msza św. dziękczynna z tej okazji - w przyszłą niedzielę o godz. 14.00. Msza św. o godz. 11.00 - w int. dzieci przystępujących do Wczesnej Komunii św.

11. Odwiedziny chorych odbędą się w przyszłym tygodniu - w poniedziałek i wtorek po niedzieli 7 maja.

12.Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”, w nim m.in.: małżeńska historia z Jezusem, dlaczego w ZUS-ie nie zabraknie pieniędzy na emerytury i inne. Jest nowy „Mały Gość Niedzielny”, w nim plakat z wizerunkiem MB Fatimskiej i instrukcja jak zrobić latawiec.

13. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!