OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

19.02.2017 R.

 

1. 19 lutego obchodzimy VII Niedzielę zwykłą. Kolekta dnia - specjalna - jest przeznaczona na nasze inwestycje parafialne. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

2. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego - dziś o godz. 15.00.

3. Modlitwa w intencji Parafii - we wtorek o godz. 19.00 w kościele. Zapraszamy.

4. Msza św. za śp. Ks. kan. Franciszka Koniecznego  w 8. r. śm. - w środę o godz. 6.30.

5. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na Mszę św. szkolną - w środę o godz. 17.00. Liturgię przygotuje klasa 4B z Zebrzydowic.

6. Rodziny które w zeszłym roku przyjęły w swoich domach pielgrzymów przybyłych na Światowe Dni Młodzieży zapraszamy do zakrystii po odbiór pamiątkowych książek upamiętniających to wydarzenie w naszej archidiecezji.

7. W poniedziałek wieczorem kancelaria parafialna będzie nieczynna.

8. Zespół Szkół Urszulańskich zaprasza na Dni otwarte: kandydatów do klas VII Szkoły Podstawowej - w sobotę 4 marca o godz. 10.00, w Liceum Ogólnokształcącym - 4 kwietnia w godz. od 9.00 do 13.00.

9. Parafia w Chwałowicach organizuje pielgrzymkę Sanktuaria Maryjne Europy: Altotting, Lourdes, Fatima, Montserrat, La Salette w dniach 30.06. - 15.07. Koszt: 670 Euro + 1250 zł. Szczegóły na plakacie w gablotce.

10. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”; w nim m.in.: polski biskup jest specjalnym wysłannikiem papieża Franciszka do Medjugorja, jak jest cel podróży. Dla dzieci: nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”. Proponujemy też lutowy numer „Królowej Karmelu”.

11. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i udanego tygodnia.