Start Ogłoszenia duszpasterskie

SiteGround web hosting Joomla Templates

.

.

1. 21 sierpnia obchodzimy 21 Niedzielę zwykłą. Kolekta specjalna jest przeznaczona na opał do kościoła i salek parafialnych. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

2. Zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego - o godz. 15.00.

3. Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich. Pielgrzymów, również z naszej Parafii, polecamy Waszej modlitwie.

4. Liturgiczne wspomnienie Św. Piusa X, papieża - naszego Patrona - przypada dziś 21 sierpnia. Uroczystość odpustową tradycyjnie będziemy obchodzić w pierwszą niedzielę września to jest 4.

5.Msza św. wakacyjnadla dzieci - w środę o godz. 17.00. Zapraszamy.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do spowiedzi - w piątek o godz. 17.30.

7. W sobotę 27 sierpnia ministranci pielgrzymują do Katedry. Początek o godz. 10.00.

8. Serdecznie zapraszamy na obchody kalwaryjskie ku czci Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny na Górze Świętej Anny, w sobotę 27 sierpnia. Koszt przejazdu: 20 złotych. Zapisy i więcej informacji w zakrystii.

9. Organizujemy parafialną pielgrzymkę śladami Św. Siostry Faustyny w dniach 7-10 października. Szczegóły - w gablotce i na naszej stronie internetowej. Zapisy - w zakrystii.

10. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”; w nim m.in.: o zderzeniu cywilizacji.

11. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i dobrego tygodnia.

Wykonanie: WGF-SERWIS.