Start Ogłoszenia duszpasterskie

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj339
mod_vvisit_counterWczoraj532
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1632
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu2799
mod_vvisit_counterW tym miesiącu4022
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu13261
mod_vvisit_counterWszyscy482970

Obecnie na stronie: 1
10.Luty.2016

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Drukuj

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

.

V NIEDZIELA ZWYKŁA1. 7 lutego obchodzimy V Niedzielę zwykłą. Kolekta dnia jest przeznaczona na Archidiecezję. Zapraszamy nieszpory niedzielne- o godz. 16.30.

2. Modlitwa w intencji naszej Parafii i II Synodu Archidiecezji Katowickiej - we wtorek o godz. 19.00 w kościele.

3. W Środę Popielcową wraz z całym Kościołem rozpoczynamy okres wielkopostnej pokuty. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły: jakościowy i ilościowy. Na znak pokuty posypujemy głowy popiołem podczas Mszy św. o godz. 6.30, 8.00,16.30 (dla dzieci) i 18.00.

4. Od Środy Popielcowej rozpoczynamy Kwartalne dni modlitw o ducha pokuty, a w dniach 7-13 lutego przeżywamy 49. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. 1 Niedziela Wielkiego Postu - 14 lutego - będzie Niedzielą Trzeźwości. Kolekta przyszłej niedzieli to jałmużna postna.

5. W czwartek, piątek i sobotę gromadzimy się na adoracji Najświętszego Sakramentu - czterdziestogodzinne nabożeństwo. Prosimy w te dni o liczny udział w adoracji, by wyprosić dobre, owocne przeżycie czasu Wielkiego Postu.

6. W każdy piątek Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30. Serdecznie zachęcamy do licznego udziału w tym nabożeństwie. Zalecki za zmarłych na czas Wielkiego Postu można składać w zakrystii. Zaś w każdą niedzielę Wielkiego Postu - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.30. W tym roku kazania będzie głosił Ks. wikary Mirosław Banaś.

7. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”.

8. Wszystkim życzymy radosnego świętowania niedzieli i dobrego tygodnia.

.

 
Wykonanie: WGF-SERWIS.