Start Ogłoszenia duszpasterskie

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

17.08.2014

1. 17 sierpnia obchodzimy Uroczystość św. Jacka, głównego patrona naszej archidiecezji i metropolii katowickiej. Zapraszamy na nabożeństwo do     Bożego Miłosierdzia - o godz. 15.00 Kolekta dnia dzisiejszego jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

2. Pamiętajmy w naszych modlitwach o kobietach i dziewczętach pielgrzymujących dziś do Matki Boskiej Piekarskiej.

3. Zapraszamy na modlitwę w intencji naszej parafii we wtorek na godzinę 19.00.

4. Msza św. wakacyjna dla dzieci - w środę o godz. 17.00.

5. Ks. Sylwester we wrześniu udaje się na urlop. Można Mu przekazać intencje mszalne do odprawienia na urlopie.

6. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, wakacyjny numer „Królowej Karmelu” oraz inne czasopisma o tematyce religijnej.

7. Wszystkim życzymy radosnego świętowania niedzieli i dobrego tygodnia.

Wykonanie: WGF-SERWIS.